Sülearvuti HP HP INC 840G11 U7-155U/14"/16/512/W11P/3YROS
Tootekood: 9G0V5ET#AKD GTIN: 198415273536
Pakkumised
1490,14 € | |||
1497,60 € −3,05 € | |||
1565,55 € | |||
1573,16 € +0,37 € | |||
1635,91 € | |||
1645,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G0V5ET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| Min. hind | 1490.14 |
| Max. hind | 1709.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib