Sülearvuti Microsoft Surf Laptop7 Gen. C12/16/256 Surf Laptop7 Gen. C12/16/256
Tootekood: ZHP-00005 GTIN: 196388278732
Pakkumised
1613,86 € | |||
1619,50 € | |||
1627,38 € | |||
1633,50 € | |||
1635,70 € | |||
1661,40 € +0,30 € | |||
1661,40 € +0,30 € | |||
1661,40 € +0,30 € | |||
1663,30 € +0,22 € | |||
1663,30 € +0,22 € | |||
1663,30 € +0,22 € | |||
1677,70 € +0,20 € | |||
1679,51 € +0,23 € | |||
1784,25 € | |||
1789,00 €* | |||
1789,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ZHP-00005 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 1613.86 |
| Max. hind | 1789.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib