Sülearvuti HP HP EliteBook 860 G11 Notebook - Wolf Pro Security - Intel Core Ultra 5 125U / 1.3 GHz - vPro - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 40.6 cm (16") IPS 1920 x
Sülearvuti HP HP EliteBook 860 G11 Notebook - Wolf Pro Security - Intel Core Ultra 5 125U / 1.3 GHz - vPro - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 40.6 cm (16") IPS 1920 x
Tootekood: A26QCEA#ABD GTIN: 198415060136
Pakkumised
1297,60 € +3,85 € | |||
1299,92 € | |||
1358,78 € | |||
1359,00 € | |||
1359,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A26QCEA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1297.60 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib