Sülearvuti HP EliteBook 640 G11 Intel Core Ultra 5 135H 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti HP EliteBook 640 G11 Intel Core Ultra 5 135H 35,6 cm (14 tolli) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: A37VTET GTIN: 198415289452
Pakkumised
1219,80 € −1,30 € | |||
1137,65 € −12,60 € | |||
1149,00 € | |||
1178,75 € −1,22 € | |||
1185,71 € −1,27 € | |||
1200,03 € | |||
1208,40 € −1,30 € | |||
1217,08 € −1,38 € | |||
1237,50 € −1,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A37VTET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1137.65 |
| Max. hind | 1539.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib