Sülearvuti Microsoft MS Surface Laptop 7 Qualcomm Snapdragon X Plus 13,8 tolli 16 GB 256 GB SSD W11P Eng Int plaatina
Tootekood: ZGV-00009 GTIN: 196388277025
Pakkumised
1332,95 € −3,20 € | |||
1421,10 € +2,06 € | |||
1424,49 € −1,50 € | |||
1479,55 € | |||
1514,90 € +7,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ZGV-00009 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1332.95 |
| Max. hind | 1779.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib