Sülearvuti HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen 5 8540U 33,8 cm (13,3 tolli) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Sülearvuti HP EliteBook 835 G11 AMD Ryzen 5 8540U 33,8 cm (13,3 tolli) WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
Tootekood: 9G0X8ET GTIN: 198415277091
Pakkumised
1096,49 € −1,21 € | |||
1033,45 € −1,10 € | |||
1036,46 € | |||
1066,58 € −1,11 € | |||
1082,60 € −0,60 € | |||
1083,20 € | |||
1090,10 € −1,10 € | |||
1094,97 € −1,24 € | |||
1111,93 € −1,19 € | |||
1154,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G0X8ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1033.45 |
| Max. hind | 1179.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib