Sülearvuti HP HP INC 460G11 U7-155U/16"/16/512/W11P/3YROS
Tootekood: A38DPET#AKD GTIN: 198415857699
Pakkumised
1084,23 € +1,40 € | |||
1086,60 € +11,45 € | |||
1104,00 €* | |||
1104,00 €* | |||
1104,00 € +5,00 € | |||
1144,59 € +1,47 € | |||
1151,65 € | |||
1163,00 € −0,09 € | |||
1187,50 € +0,20 € | |||
1228,97 € | |||
1254,14 € | |||
1255,00 € | |||
1279,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A38DPET#AKD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1084.23 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib