Sülearvuti MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050
Tootekood: A13VE-1613XPL GTIN: 4711377267915
Pakkumised
779,00 €* | |||
779,00 €* | |||
786,85 € +1,75 € | |||
825,05 € | |||
832,69 € −6,31 € | |||
906,12 € +3,05 € | |||
917,30 € | |||
918,75 € | |||
938,10 € +0,74 € | |||
973,96 € +0,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A13VE-1613XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 779.00 |
| Max. hind | 1239.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib