Sülearvuti MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050
Tootekood: A13VE-1613XPL GTIN: 4711377267915
Eripakkumised
Pakkumised
745,40 € +0,70 € | |||
747,42 € +0,57 € | |||
747,42 € +0,57 € | |||
754,36 € −0,39 € | |||
757,49 € +0,79 € | |||
778,00 €* | |||
778,00 €* | |||
790,74 € −0,39 € | |||
794,86 € +0,60 € | |||
801,20 € +1,60 € | |||
806,60 € −0,30 € | |||
815,73 € −0,43 € | |||
833,90 € +0,60 € | |||
978,00 € +18,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A13VE-1613XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 745.40 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib