Sülearvuti Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN001W - R5-7535HS | 15,6"-144Hz | 32GB | 512GB | W11 | RTX3050
Tootekood: 90NR0JF7-M001T0|5M232 GTIN: 5906849802605
Pakkumised
1117,40 € +3,95 € | |||
1168,77 € | |||
1197,12 € | |||
1199,33 € +2,58 € | |||
1204,00 € +5,50 € | |||
1283,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0JF7-M001T0|5M232 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1117.40 |
| Max. hind | 1283.33 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib