Kasutatud sülearvuti Lenovo Lenovo ThinkPad T14 1.Gen.(14") AMD Ryzen 5Pro/16GB/256GBS W11P
Tootekood: G207101-013A1 GTIN: 4250563432541
Pakkumised
499,48 € | |||
501,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G207101-013A1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Min. hind | 461.00 |
| Max. hind | 519.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib