Sülearvuti Tecxl - technik wie neu HP ProBook 440 G6 (14") i5-8260U/16GB/512GBSSD/FHD/LTE W11P
Tootekood: 161368 GTIN: 4262479528645
Pakkumised
472,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 161368 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Min. hind | 434.60 |
| Max. hind | 489.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib