Mälu Patriot DDR3 ViperX 3RD Black 16GB (2x8GB) 1866MHz CL10 1.5V
Tootekood: PV316G186C0K GTIN: 815530014263
Pakkumised
68,88 € | |||
71,07 € | |||
80,65 € | |||
88,20 € | |||
94,00 € | |||
99,30 € | |||
115,60 € | |||
119,07 € | |||
129,59 € +14,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV316G186C0K |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1866MHz (PC3-15000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 10 |
| Min. hind | 68.88 |
| Max. hind | 129.59 |
| Toode lisatud | 2014-04-15 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib