Sülearvuti HP Pavilion x360 14-ek2000ny 14 IPS 120U 16GB 512 EN W11 Gold B27ZREA#B1R
Tootekood: B27ZREA#B1R GTIN: 198828544520
Pakkumised
1013,60 € −0,10 € | |||
918,97 € | |||
930,78 € | |||
931,35 € | |||
951,07 € −0,21 € | |||
972,80 € −21,50 € | |||
972,90 € | |||
993,31 € −0,09 € | |||
1011,39 € −20,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B27ZREA#B1R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 918.97 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-01-24 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib