Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 96GB 2x48GB 5200MHz CL40
Tootekood: F5-5200J4040A48GX2-RS5W GTIN: 4713294235664
Pakkumised
1822,44 € | |||
1861,86 € −128,35 € | |||
1903,75 € | |||
1907,63 € | |||
1927,07 € | |||
2395,00 € | |||
11 952,98 € −1,52 € | |||
12 756,40 € −1,60 € | |||
13 050,19 € +23,79 € | |||
14 214,40 € +25,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A48GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 1822.44 |
| Max. hind | 15879.00 |
| Toode lisatud | 2025-01-28 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib