Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB 2x16GB 6000MHz CL30
Tootekood: F5-6000J3036F16GX2-RS5K GTIN: 4713294237071
Pakkumised
711,05 € | |||
723,53 € | |||
729,12 € | |||
758,98 € | |||
814,45 € −80,55 € | |||
2378,58 € +0,53 € | |||
2412,00 € −2,31 € | |||
2541,70 € +4,90 € | |||
2582,40 € | |||
2767,08 € +0,44 € | |||
2808,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3036F16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 711.05 |
| Max. hind | 3139.00 |
| Toode lisatud | 2025-01-28 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib