Sülearvuti Acer Swift Go 16 OLED SFG16-72-76Q5 16" 3.2K OLED U7 155U 16GB/512GB W11 (NX.KWNEG.009)
Tootekood: NX.KWNEG.009 GTIN: 4711474049759
Pakkumised
1023,85 € | |||
1063,48 € | |||
1095,00 € | |||
1106,37 € | |||
1119,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.KWNEG.009 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1023.85 |
| Max. hind | 1169.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-15 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib