Mälu G.Skill Ripjaws S5 White 2x24GB DDR5 5200MHZ UDIMM F5-5200J4040A24GX2-RS5W
Tootekood: F5-5200J4040A24GX2-RS5W GTIN: 4713294235640
Pakkumised
784,10 € | |||
790,74 € | |||
804,59 € | |||
836,89 € +67,04 € | |||
938,40 € −57,60 € | |||
4043,55 € +1,19 € | |||
4104,25 € −4,15 € | |||
4321,00 € +3,61 € | |||
4406,40 € | |||
4715,58 € +0,78 € | |||
4795,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A24GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 48GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 784.10 |
| Max. hind | 5359.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib