Mälu Corsair Vengeance RGB DDR5 32GB kit 6000MHz
Tootekood: CMH32GX5M2E6000Z36W GTIN: 840440496076
Eripakkumised
Pakkumised
523,63 € | |||
576,99 € | |||
483,22 € | |||
491,80 € −35,71 € | |||
514,10 € | |||
517,98 € +5,34 € | |||
532,44 € | |||
550,90 € | |||
556,25 € | |||
572,82 € −40,41 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2E6000Z36W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 483.22 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib