Mälu Corsair Vengeance 64GB 2x32GB 6000 CL30 White
Tootekood: CMK64GX5M2B6000Z30W GTIN: 840440496113
Eripakkumised
Pakkumised
1207,36 € | |||
1265,30 € | |||
1281,37 € +13,21 € | |||
1282,68 € | |||
1317,26 € | |||
1361,26 € | |||
1361,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMK64GX5M2B6000Z30W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 1207.36 |
| Max. hind | 1539.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib