Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB 2x32GB 6000MHz CL28 White
Tootekood: F5-6000J2836G32GX2-RS5W GTIN: 4713294237828
Pakkumised
1176,38 € | |||
1193,42 € | |||
1228,40 € | |||
1260,36 € | |||
1294,25 € | |||
1318,10 € | |||
1443,00 € | |||
5531,90 € | |||
5870,98 € +10,06 € | |||
6036,61 € −1,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J2836G32GX2-RS5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 1176.38 |
| Max. hind | 6669.00 |
| Toode lisatud | 2025-02-22 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib