Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MW0Y3ZE GTIN: 195949837395
Pakkumised
997,00 € | |||
999,00 € | |||
999,00 € | |||
1034,49 € | |||
1034,49 € | |||
1038,05 € −2,20 € | |||
1092,49 € | |||
1200,11 € −2,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW0Y3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 997.00 |
| Max. hind | 1200.11 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib