Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, SWE) Starlight
Tootekood: MW103KS GTIN: 195949837647
Pakkumised
1069,00 € | |||
1168,97 € | |||
1234,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW103KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1234.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib