Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: MW1M3ZE GTIN: 195949842641
Eripakkumised
Pakkumised
1362,43 € | |||
1329,00 € | |||
1362,60 € −24,25 € | |||
1379,00 € | |||
1399,00 € | |||
1415,99 € −25,20 € | |||
1423,02 € | |||
1425,52 € | |||
1476,94 € | |||
1483,72 € −30,28 € | |||
1491,37 € −3,60 € | |||
1503,20 € −1,38 € | |||
1508,80 € | |||
1542,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW1M3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1329.00 |
| Max. hind | 1542.70 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib