Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Starlight
Tootekood: MC6K4ZE GTIN: 195949892394
Eripakkumised
Pakkumised
1579,40 € | |||
1589,75 € −28,30 € | |||
1590,16 € | |||
1599,00 € | |||
1649,00 € | |||
1652,03 € −29,39 € | |||
1655,52 € −1,54 € | |||
1658,80 € | |||
1663,14 € | |||
1717,64 € −0,80 € | |||
1717,94 € −35,06 € | |||
1760,30 € −0,80 € | |||
1798,81 € −0,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6K4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1579.40 |
| Max. hind | 1798.81 |
| Toode lisatud | 2025-03-07 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib