Mälu CoreParts 6GB DDR3 1333MHz ECC/REG Kit 3 x 2 GB
Tootekood: MMG2421/6GB GTIN: 5704174059660
Pakkumised
92,80 € | |||
94,17 € | |||
95,15 € | |||
97,25 € | |||
107,37 € +0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMG2421/6GB |
| Maht | 6GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1333MHz (PC3-10600) |
| ECC RDIMM (Registered) | Jah |
| Min. hind | 92.80 |
| Max. hind | 107.37 |
| Toode lisatud | 2025-03-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib