Mälu CoreParts 6GB DDR3 1333MHz ECC/REG Kit 3 x 2 GB
Tootekood: MMG2421/6GB GTIN: 5704174059660
Pakkumised
92,65 € −0,20 € | |||
94,84 € −0,21 € | |||
104,82 € | |||
105,00 € | |||
113,11 € | |||
137,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMG2421/6GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 6GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1333MHz (PC3-10600) |
| ECC RDIMM (Registered) | Jah |
| Min. hind | 92.65 |
| Max. hind | 137.00 |
| Toode lisatud | 2025-03-10 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib