Sülearvuti DELL DELL, NB PRO, CU5-236V, 13", FHD, CU5, 16GB, 512GB, ENG, PA13250
Tootekood: BTO203_PA13250_EMEA GTIN: 143518700000
Pakkumised
1790,60 € +16,80 € | |||
1695,19 € +0,40 € | |||
1732,58 € +0,41 € | |||
1738,58 € +0,42 € | |||
1753,40 € +0,50 € | |||
1833,00 € +1,00 € | |||
2121,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO203_PA13250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1695.19 |
| Max. hind | 2121.50 |
| Toode lisatud | 2025-03-27 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib