Mälu G.Skill DDR5 Flare X5 64GB 2x32GB 6000 CL36
Tootekood: F5-6000J3636F32GX2-FX5W GTIN: 4713294237644
Eripakkumised
Pakkumised
930,32 € +2,55 € | |||
930,55 € −1,45 € | |||
941,63 € −1,44 € | |||
966,78 € | |||
978,58 € −1,12 € | |||
1019,35 € | |||
1070,90 € +2,80 € | |||
1140,02 € | |||
1277,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J3636F32GX2-FX5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 930.32 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib