Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2025) (M4 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, GER) Starlight
Tootekood: MW0Y3D GTIN: 195949837050
Info: http://www.apple.com
Pakkumised
948,10 € | |||
1007,04 € | |||
1026,14 € +11,50 € | |||
1065,76 € | |||
1088,70 € | |||
1105,50 € +94,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW0Y3D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 948.10 |
| Max. hind | 1105.50 |
| Toode lisatud | 2025-04-07 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib