Mälu Crucial DDR5 Pro OC 64GB 2x32GB 6000 CL40 White
Tootekood: CP2K32G60C40U5W GTIN: 649528947000
Pakkumised
773,41 € −16,60 € | |||
818,20 € | |||
837,92 € +31,77 € | |||
869,67 € | |||
875,14 € | |||
1049,29 € −11,67 € | |||
1064,66 € −0,29 € | |||
1095,90 € −0,40 € | |||
1288,56 € +0,30 € | |||
1398,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CP2K32G60C40U5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 773.41 |
| Max. hind | 1398.16 |
| Toode lisatud | 2025-04-09 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib