Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 64GB 2x32GB 6000MHz CL28
Tootekood: F5-6000J2836G32GX2-RS5K GTIN: 4713294237811
Pakkumised
1176,38 € | |||
1193,42 € | |||
1228,40 € | |||
1260,36 € | |||
1294,25 € | |||
1318,10 € | |||
1443,00 € | |||
1635,20 € −0,60 € | |||
1693,73 € | |||
2545,10 € | |||
2706,32 € +4,62 € | |||
2723,45 € +4,68 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6000J2836G32GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 1176.38 |
| Max. hind | 3069.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-18 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib