Sülearvuti MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL 18 120Hz u9-285HX 64GB 6SSD RTX5090 W11Pro
Tootekood: Titan18HXAIA2XWJG-492NL GTIN: 4711377335898
Pakkumised
6365,00 € | |||
6699,00 € | |||
7107,00 € | |||
7185,28 € | |||
7282,40 € | |||
7525,00 € | |||
6487,00 € | |||
6599,00 € | |||
6599,00 € | |||
6799,99 € | |||
7101,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Titan18HXAIA2XWJG-492NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 6365.00 |
| Max. hind | 8019.00 |
| Toode lisatud | 2025-04-20 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib