Kasutatud sülearvuti Asus VivoBook E1504GA WB31 i3-N305 128GB USF 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 BLACK
Tootekood: E1504GA-WB31 GTIN: 5903719153904
Pakkumised
368,00 € | |||
368,30 € +0,05 € | |||
371,26 € +0,09 € | |||
372,70 € −0,13 € | |||
396,60 €* +0,30 € | |||
396,60 €* +0,30 € | |||
396,70 € +0,10 € | |||
398,70 € +0,10 € | |||
408,68 € +0,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | E1504GA-WB31 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Min. hind | 368.00 |
| Max. hind | 539.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-04 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib