Sülearvuti Lenovo ThinkPad X9-15 G1 15.3 120hz 228V 32GB 512SSD EN W11P Gray 21Q60005PB
Tootekood: 21Q60005PB GTIN: 198155877315
Pakkumised
1948,90 € +18,29 € | |||
1795,85 € +0,45 € | |||
1797,33 € | |||
1809,04 € +0,43 € | |||
1810,32 € −0,64 € | |||
1842,59 € +0,43 € | |||
1869,80 € −0,60 € | |||
1885,05 € +0,44 € | |||
1892,81 € +0,46 € | |||
1899,00 €* | |||
1899,00 €* | |||
1908,90 € +0,50 € | |||
1918,50 € | |||
1935,00 € +1,00 € | |||
2624,12 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21Q60005PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1795.85 |
| Max. hind | 2939.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-13 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib