Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, GER) Sky Blue
Tootekood: MC7D4D GTIN: 195949893964
Pakkumised
1579,10 € | |||
1653,58 € | |||
1674,27 € | |||
1684,70 € +15,50 € | |||
1859,00 € +17,10 € | |||
1923,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC7D4D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 1579.10 |
| Max. hind | 1923.30 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib