Sülearvuti Asus VivoBook S14 M5406KA-PP110W 14 120hz 350 24GB 1SSD NOR W11 Cool Silver
Tootekood: M5406KA-PP110W GTIN: 4711387900727
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M5406KA-PP110W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib