Sülearvuti DELL pro Max, 14, mc14250, Core Ultra, u7-255h, 14" , 16GB, DDR5, 7500MHz, SSD 512GB, intel Integrated Graphics, integrated, ENG, smart Card Reader, windows 11 Pro, 1.83kg, bto111_mc14250_emea
Sülearvuti DELL pro Max, 14, mc14250, Core Ultra, u7-255h, 14" , 16GB, DDR5, 7500MHz, SSD 512GB, intel Integrated Graphics, integrated, ENG, smart Card Reader, windows 11 Pro, 1.83kg, bto111_mc14250_emea
Tootekood: BTO111_MC14250_EMEA GTIN: 143839500000
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
1654,20 € +3,55 € | |||
1746,87 € +0,20 € | |||
1757,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO111_MC14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 1654.20 |
| Max. hind | 1757.72 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib