Sülearvuti HP EliteBook 830 G11 13.3 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: 9G0D2ET GTIN: 198415029539
Pakkumised
1222,31 € −1,28 € | |||
1140,05 € −12,55 € | |||
1156,18 € | |||
1166,80 € −18,70 € | |||
1185,90 € −1,24 € | |||
1191,00 € | |||
1192,93 € −1,29 € | |||
1215,90 € −1,40 € | |||
1219,58 € −1,37 € | |||
1240,06 € −1,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G0D2ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1140.05 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-22 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib