Sülearvuti HP EliteBook 830 G11 13.3 FHD+ IPS 135U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: A36WLET GTIN: 198415805980
Pakkumised
1199,60 € −1,30 € | |||
1118,80 € −12,35 € | |||
1125,04 € | |||
1154,87 € −1,21 € | |||
1166,80 € −18,70 € | |||
1183,20 € −1,30 € | |||
1185,50 € +18,70 € | |||
1198,41 € −0,09 € | |||
1217,00 € −1,30 € | |||
1274,46 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A36WLET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1118.80 |
| Max. hind | 1509.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib