Sülearvuti HP Envy x360 14-fa0016nw 14 FHD+ IPS 8840HS 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: B4MA9EA GTIN: 198828918987
Pakkumised
918,60 € | |||
979,00 € | |||
979,00 € | |||
984,40 € | |||
987,49 € | |||
993,20 € | |||
1004,00 € | |||
1038,17 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B4MA9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 918.60 |
| Max. hind | 1038.17 |
| Toode lisatud | 2025-06-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib