Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro USED
Tootekood: ThinkPadT14i5-10310U16G512SSD14FHD GTIN: 5901443270720
Pakkumised
310,50 € −0,25 € | |||
316,30 € −0,10 € | |||
334,43 € −0,31 € | |||
334,90 € −0,30 € | |||
344,99 € −0,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ThinkPadT14i5-10310U16G512SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 310.50 |
| Max. hind | 344.99 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib