Kasutatud sülearvuti HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Kasutatud
Tootekood: HP640G8i5-1145G716G512SSD14FHDW11p GTIN: 5901443266846
Pakkumised
310,00 € −0,45 € | |||
316,30 € −0,46 € | |||
334,19 € −0,52 € | |||
334,70 € −0,50 € | |||
345,28 € −0,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HP640G8i5-1145G716G512SSD14FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 310.00 |
| Max. hind | 345.28 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib