Sülearvuti MSI Cyborg 15 A13VE-1005 - 15,6" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-13420H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 4050, FreeDOS
Sülearvuti MSI Cyborg 15 A13VE-1005 - 15,6" FHD 144Hz ekraan, Intel Core i5-13420H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 4050, FreeDOS
Tootekood: 0015K1-1005 GTIN: 4711377190657
Pakkumised
1041,41 € | |||
1063,40 € | |||
1073,80 € | |||
1095,00 € | |||
1097,28 € | |||
1290,58 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0015K1-1005 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1041.41 |
| Max. hind | 1290.58 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib