Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2025) (M4 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, GER) Starlight
Tootekood: MW1J3D GTIN: 195949840890
Pakkumised
1182,30 € | |||
1278,29 € | |||
1296,33 € | |||
1415,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW1J3D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1182.30 |
| Max. hind | 1415.30 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib