Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Mitternacht MC6C4D/A M4 Chip mit 10-Core CPU 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD
Tootekood: MC6C4D GTIN: 195949889622
Pakkumised
1289,90 € | |||
1355,43 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6C4D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1664 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1289.90 |
| Max. hind | 1371.10 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib