Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 Silber MC654D/A M4 Chip mit 10-Core CPU 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD
Tootekood: MC654D GTIN: 195949888687
Pakkumised
1289,90 € | |||
1355,43 € | |||
1362,80 € | |||
1462,10 € | |||
1495,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC654D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1289.90 |
| Max. hind | 1495.70 |
| Toode lisatud | 2025-06-14 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib