Sülearvuti DELL Pro 16" Touch
Tootekood: BTO604_PC16255_EMEA_NORD GTIN: 2000001366189
Pakkumised
1342,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO604_PC16255_EMEA_NORD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1342.28 |
| Max. hind | 1342.30 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib