Sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (AMD) 14" Ryzen 7, 32GB, 512GB SSD
Tootekood: 21M1000MMX GTIN: 198155012716
Pakkumised
2184,00 € | |||
2219,10 € | |||
2242,65 € | |||
2171,53 € | |||
2173,16 € | |||
2185,30 € | |||
2189,56 € | |||
2215,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21M1000MMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 2171.53 |
| Max. hind | 2479.00 |
| Toode lisatud | 2025-06-23 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib