Sülearvuti DELL Plus 2in1 14 14" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: DB04250_LNL_203 GTIN: 2000001358061
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
1314,93 € | |||
1320,51 € | |||
1342,48 € | |||
1419,50 € | |||
1285,23 € | |||
1293,25 € | |||
1323,06 € | |||
1340,46 € | |||
1340,50 € | |||
1349,00 €* | |||
1349,00 € | |||
1349,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DB04250_LNL_203 |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1285.23 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2025-05-19 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib